Pizzeria Sapori Pardubice zajišťuje rozvoz pizzy v Pardubicích a okolí. Nabízíme nejen rozvoz pizzy, ale i rozvoz italského jídla - těstovin.

ORIGINÁLNÍ ITALSKÁ PIZZA

Pizza a těstoviny, které pro vás v Pizerie Sapori připravuje, jsou zhotoveny z originálních italských ingrediencí. Díky tomu je originální italská pizza, kterou Pizzerie Sapori peče, je díky tomuchutná, sytá, ale lehce zároveň stravitelná.

ROZVOZ PIZZY

Zajišťujeme rozvoz pizzy a rozvozy jídla pro Pardubice a okolí.
Rozvoz pizzy a jídla je pro Pizzerii Sapori Pardubice primární činností, nečekáte proto jako u jiných pizzerií, až obslouží návštěvníky své restaurace. Pizzu standardně dodáváme do 30 minut od objednání.

ROZVOZ JÍDLA PRO FIRMY

Rozvozy pizzy a jídla provádíme nejen jednotlivcům, ale nabízíme pravidelný rozvoz pizzy a jídla pro firmy za zvýhodněných podmínek.
Objednejte si jídlo s rozvozem pro vaši firmu a optimalizujte využití času přestávek vašich zaměstnanců. Rozvoz pizzy a jídla pro firmy zajišťujeme 7 dní v týdnu.

The keywords associated with the site are : pizza, pizzerie

Visit and enjoy the site Pizza, rozvoz pizzy Pardubice, belonging to category Rozvoz pizzy a jídla

18.02.2011

Company information: Pizza, rozvoz pizzy Pardubice

Na Ležánkách 1624
530 02
Pardubice
Česká republika
722 100 101
 
Pizzeria Sapori Pardubice zajišťuje rozvoz pizzy v Pardubicích a okolí. Nabízíme nejen rozvoz pizzy, ale i rozvoz italského jídla - těstovin. ORIGINÁLNÍ ITALSKÁ PIZZA Pizza a těstoviny, které pro vás
Powered by Arfooo directory © 2007 - 2018    Contact    Newsletter
Thumbnails powered by Thumbshots